Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/06/2022

Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΥΔΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Mandraki Beach Resort αναζητεί για την season 2022 Καμαριέρα - Πλυντήρια.

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμάζει τον εξοπλισμό και εκτελεί κάθε εργασία που σχετίζεται με την έναρξη και το τέλος κάθε βάρδιας
  • Φροντίζει για την καθαριότητα των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων του ξενοδοχείου.
  • Διανέμει τις παραγγελίες επιπλέον ειδών στα δωμάτια (λινών, μαξιλαριών, ειδών μπάνιου κ.ά.) ακολουθώντας τα standards του ξενοδοχείου.
  • Αναφέρει οποιεσδήποτε βλάβες και φθορές που παρατηρεί στον/στην προϊστάμενό της.
  • Γνωρίζει τους χώρους του ξενοδοχείου ώστε να είναι σε θέση να απαντά σε ερωτήσεις και να δίνει διευκρινίσεις στους καλεσμένους όποτε και αν χρειάζεται.
  • Καλωσορίζει με φιλική διάθεση και χαμόγελο τους καλεσμένους μας.
  • Βοηθά σε όλες τις εργασίες που σχετίζονται με το τμήμα.
  • Γνώση & χρήση πλυντηρίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία ως καμαριέρα σε ξενοδοχειακό περιβάλλον
  • Καλά ελληνικά (προφορικά)
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Επαγγελματισμός/ Υπευθυνότητα / Επικοινωνία
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

Το Mandraki Beach Resort προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης Διατροφή,
  • Στέγαση (εάν δεν είστε από την Ύδρα)

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους με πρόσφατη φωτογραφία.