Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/09/2022

Μηχανικός Έργου / Εργοδηγός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΕΛΛΑΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η KARRAS SERVICES εταιρεία παροχής βιομηχανικών υπηρεσιών με έδρα στην Θεσσαλονίκη αναζητά επιβλέπων Μηχανικό Έργου / Εργοδηγό για τον συντονισμό και την επίβλεψη των εργασιών της.

Κυρίαρχες Αρμοδιότητες:

  • Ανάθεση γενικών και καθημερινών καθηκόντων στο εργατικό προσωπικό
  • Επίβλεψη, συντονισμός και καθοδήγηση εργατών και χειριστών βάση προδιαγραφών του εκάστοτε έργου.
  • Εξασφάλιση της τήρησης όλων των μέτρων ασφαλείας και προτύπων ποιότητας
  • Επίβλεψη της καλής χρήσης των μηχανημάτων και του εξοπλισμού
  • Σύνταξη αναφορών όποτε ζητηθεί

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Μηχανικός Τ.Ε.Ι.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Ευελιξία μετακινήσεων
  • Ικανότητα εργασίας εντός βιομηχανικού περιβάλλοντος
  • Ικανότητα στον συντονισμό ομαδικής εργασίας
  • Ικανότητα επικοινωνίας με συνεργάτες
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα ανάγνωσης σχεδίων, διατάξεων και σχεδιαγραμμάτων
  • Διάθεση για εκπαίδευση και εκμάθηση νέων τεχνολογιών, όρεξη για δουλειά

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Συνεχής επιμόρφωση
  • Εκπαίδευση και εκμάθηση νέων τεχνολογιών