Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/1/2020

Πωλήτρια προϊόντων ομορφιάς & αρωμάτων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΗΘΥΜΝΑ | ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλήτρια αρωμάτων και προϊόντων ομορφιάς στο κατάστημά μας στη Μήθυμνα Λέσβου για την καλοκαιρινή σεζόν 2020.

(Έναρξη εργασίας τέλη Απριλίου).

Αρμοδιότητες

  • Κύρια ασχολία η προώθηση/πώληση αρωμάτων & προϊόντων ομορφιάς
  • Αναλαμβάνετε ποικίλες εργασίες στο κατάστημα εάν χρειαστεί, όπως τον ανεφοδιασμό των ραφιών του καταστήματος
  • Φροντίζετε για την εξυπηρέτηση των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας απέναντι στους πελάτες
  • Σας διακρίνουν υπευθυνότητα
  • Ιδανικά διαθέτετε εμπειρία στο χώρο του εμπορίου
  • Άριστη γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Δωρεάν διαμονή
  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Bonus επί των πωλήσεων αρωμάτων & προϊόντων ομορφιάς
  • Full-time απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • 1 ρεπό την εβδομάδα