Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/5/2022

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (Εισερχόμενες κλήσεις)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία με ηγετική θέση στο χώρο της παροχής υπηρεσιών τηλεπικοινωνίας, αναζητά Εκπροσώπους Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης πελατών για την ανατολική Θεσσαλονίκη (περιοχή COSMOS).

Καθήκοντα θέσης :
  • Τηλεφωνική υποστήριξη πελατών για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρίας
  • Επίλυση προβλημάτων και ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
  • Επίλυση παραπόνων σε πρώτο χρόνο
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου επαγγελματισμού και ευγένειας με τους πελάτες
  • Αποτελεσματική και έγκαιρη ενημέρωση της βάσης δεδομένων (CRM) έπειτα από κάθε κλήση
  • Συνεργασία με την διοικητική ομάδα με σκοπό την ενημέρωση πάνω σε νέα προϊόντα και την αλλαγή εταιρικών πολιτικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Διάθεση για εργασία
  • Απόφοιτος Ι.Ε.Κ. ή απόφοιτος λυκείου
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες σε γραπτό και προφορικό λόγο στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα.
  • Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ σε περιβάλλον Windows (MS Office)
  • Διαθεσιμότητα για εργασία σε καθεστώς βαρδιών
  • Γνώση Oracle Siebel

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εμπειρία σε πάροχο τηλεφωνίας
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση

Παροχές

  • Συμμετοχή σε πρόγραμμα προμηθειών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης