Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2023

Προσωπικό Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εργοστάσιο Πλαστικής - Εύκαμπτης Συσκευασίας με έδρα στην ΒΙ. ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητάει να προσλάβει  εργάτες στην παραγωγή πλαστικής συσκευασίας (τυπογραφείο - σακουλοποίηση).

Η εκπαίδευση παρέχεται από εμάς.

Θέσεις μόνιμης εργασίας πλήρους απασχόλησης. (καλός μισθός)

Παρακαλούμε να μην στέλνουν βιογραφικά όσοι ψάχνουν εποχιακή εργασία ή περιορισμένης διάρκειας και όσοι δεν μπορούν να εργαστούν σε βάρδιες.

Αρμοδιότητες θέσης: Χειρισμός μηχανήματος παραγωγής.

Δυνατότητες εξέλιξης αναλόγως δεξιοτήτων και ενδιαφέροντος. (οικονομική και παραγωγική εξέλιξη)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Μεταφορικό μέσο (για τη μετάβαση στο χώρο εργασίας)
  • Δυνατότητα εργασίας σε εβδομαδιαίες βάρδιες (πρωί-απόγευμα-νύχτα)
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης και μόνιμη απασχόληση και ασφάλιση
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε άλλα πόστα
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση