Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
08/04/2024

Βοηθός Παραλίας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΙΘΩΝΙΑ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το CAMPING ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ & BUNGALOWS στην Σιθωνία-Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν 2024 αναζητά να προσλάβει

Βοηθό Παραλίας

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελάτων στην παραλία ακολουθώντας τα προβλεπόμενα standards εξυπηρέτησης
  • Γνώση των κανονισμών της παραλίας και ενημέρωση των επισκεπτών ως προς την τήρηση τους
  • Καλωσόρισμα επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο
  • Διατήρηση του χώρου εργασίας καθαρού πριν, κατά την διάρκεια και στο κλείσιμο της παραλίας/πισίνας
  • Τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2-4 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων (αν υπάρχουν συστατικές επιστολές να προσκομιστούν)
  • Απαραίτητη η γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, πηγαία ευγένεια και εξωστρέφεια, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προσαρμοστικότητα, αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο παροχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή και διατροφή

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.