Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/09/2022

Τεχνίτης Βαρέων Οχημάτων και Μηχανημάτων Έργου

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρία μας συγκαταλέγεται μεταξύ των κορυφαίων επιχειρήσεων του κλάδου εξόρυξης και επεξεργασίας μαρμάρου στην Ελλάδα, με έδρα τη Δράμα. Αναζητούμε επαγγελματίες για να καλύψουμε την παρακάτω θέση:

Αρμοδιότητες:

  • Εργασίες συντήρησης και επισκευής βαρέων οχημάτων και μηχανημάτων έργου
  • Έλεγχος ορθής λειτουργίας οχήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολογίας Τεχνικής Σχολής/ΙΕΚ
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή τεχνική αντίληψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ομαδικό πνεύμα - υπευθυνότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ομαδικό ασφαλιστήριο