Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/11/2022

Digital - Social Marketer

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Verdus Bioherbs ΑΕ στην Νέα Τένεδο Χαλκιδικής, αναζητά υποψήφιο για την πλήρωση της θέσης Digital - Social Marketer.

Περιγραφή Θέσης:

  • Έρευνα για τις τάσεις της διαφήμισης
  • Έρευνα για τις τιμές και τα προϊόντα των ανταγωνιστών
  • Επιλογή κατάλληλης τοποθέτησης διαφημίσεων
  • Προσδιορισμός περιεχόμενου που θα προσεγγίσει τους πελάτες
  • Δημιουργία περιεχομένου
  • Δημοσίευση περιεχόμενο ψηφιακού μάρκετινγκ στο διαδίκτυο
  • Υλοποίηση καμπάνιες email marketing
  • Oργάνωση Υλικού και Social Media Strategy

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ – ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Γνώση Google Analytics
  • Γνώσεις γραφιστικής

Παροχές

  • Σταθερή και πλήρης απασχόληση σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Δυναμικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας