Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/7/2022

Χειριστής Mηχανής Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικό οργανισμό με τεχνογνωσία και πολυετή παρουσία στην εγχώρια και διεθνή αγορά παραγωγής χάρτινων και άλλων εύκαμπτων συσκευασιών, αναζητά Χειριστή Μηχανής χάρτινων γωνιών πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος της Παραγωγής με έδρα το Κιλκίς.

Καθήκοντα θέσης:
  • Χειρισμός μηχανών χάρτινων γωνιών
  • Επιδιόρθωση βλαβών μηχανών παραγωγής
  • Έλεγχος ασφάλειας ηλεκτρολογικών & μηχανολογικών συστημάτων
  • Εκτέλεση ηλεκτρολογικών και μηχανολογικών επισκευών και βελτιώσεων κατόπιν υπόδειξης του αρμόδιου υπευθύνου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα
  • Διάθεση για εργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Επιθυμητό πτυχίο τεχνικής σχολής μηχανολογίας ή θερμουδραυλικού ή ηλεκτρολογίας
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Επιθυμητό όχημα για ευκολία στην καθημερινή μετακίνηση
  • Κάτοικος Δυτικής Θεσσαλονίκης

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερό ημερομίσθιο και πλήρης ασφάλιση
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Μπόνους παραγωγικότητας
  • Δυνατότητα εξέλιξης και εκπαίδευσης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον