Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/10/2021

Customer Care Representatives

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητεί Εκπροσώπους Εξυπηρέτησης Eταιρικών Πελατών για την Αττική.

        Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με οικιακό / εταιρικό πελατολόγειο
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Αναγνώριση των αναγκών των πελατών και παροχή εξειδικευμένων λύσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
  • Ικανότητα απόδοσης υπο συνθήκες πίεσης

Παροχές

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικές παροχές και μηνιαίες αποδοχές
  • Βonus επίτευξης στόχων
  • Προοπτικές εξέλιξης στον οργανισμό
  • Διεξοδικό πρόγραμμα εκπαίδευσης των νέων υπαλλήλων