Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/10/2020

Υπεύθυνος Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΤΡΙΚΑΛΑ | ΤΡΙΚΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Η ΠΑΕ Τρικάλων επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Marketing.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Υλοποίηση και παρακολούθηση του marketing plan της ομάδας
  • Διαχείριση των διάφορων θεμάτων προβολής της ομάδας
  • Διαχείριση της ιστοσελίδας της ομάδας, καθώς και των σελίδων κοινωνικής δικτύωσης
  • Δημιουργία newsletters και δελτίων τύπου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Marketing ΑΕΙ/ΤΕΙ (ή πτυχίου σχετικού με τα Οικονομικά)
  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (εμπειρία σε περιβάλλον αθλητικής ομάδας σε θέματα marketing θα συνεκτιμηθεί)
  • Άριστη γνώση υπολογιστών
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστος χειριστής των social media και γνώστης της χρησιμοποίησής τους για σκοπούς marketing
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικό πνεύμα, ομαδικότητα και ευελιξία

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον