Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/04/2021

Yπάλληλος Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία που δραστηριοποιείται στον οδοντϊατρικό κλάδο, Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών για το κατάστημά της στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα αναλάβει την εξυπηρέτηση πελατών του καταστήματος.

Αρμοδιότητες :
  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Διαχείριση ταμείου υποκαταστήματος.
  • Έκδοση παραστατικών, δελτίων αποστολής, τιμολόγιων και αποδείξεων.
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών.
  • Παραγγελιοληψία για ιατρικά – οδοντιατρικά – οδοντοτεχνικά είδη.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/Λυκείου.
  • Επιθυμητή επαγγελματική εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και στη διαχείριση ταμείου.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών.
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Άνεση & ευγένεια στην επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη.

Παροχές

  • Σταθερός μηναίος μισθός.
  • Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ.
  • Πενθήμερη εργασία.
  • Άριστο, δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση.