Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/12/2023

Ιταλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μιλάτε άριστα ιταλικά ή είναι τα ιταλικά η μητρική σας γλώσσα;
Αν η επικοινωνία είναι το δυνατό σας σημείο, τότε αυτή η θέση σας αφορά!

Το Jobfind.gr - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - αναζητά Ιταλόφωνους Συμβούλους Εξυπηρέτησης Πελατών για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Η εργασία είναι στα γραφεία της εταιρείας στην Αθήνα.

Ο Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών θα λειτουργεί ως σύνδεσμος παρέχοντας πληροφορίες σχετικά με προϊόντα ή υπηρεσίες και θα επιλύει προβλήματα, που οι πελάτες αντιμετωπίζουν, με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.

Αρμοδιότητες
  • Live chat support ή Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)
  • Αναγνώριση και εκτίμηση των αναγκών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μητρική γλώσσα τα ιταλικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας απαραίτητη

Παροχές

  • Πενθήμερη 8ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
  • Ανταγωνιστικός μισθός και bonus
  • Εκπαίδευση