Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/08/2019

Υπεύθυνος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Διαθέτεις εμπειρία σε Πρατήριο Υγρών Καυσίμων;
Τότε άδραξε την ευκαιρία και στείλε μας το Βιογραφικό σου στην παρακάτω θέση!

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία εμπορίας πετρελαιοειδών, αναζητά να καλύψει θέσεις Υπευθύνων/Διαχειριστών για τα εταιρικά πρατήρια του Ομίλου στην Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή θέσης:

  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών προάγοντας τις αξίες
  • και την κουλτούρα της εταιρείας
  • Διαχείριση Ταμειακών Συναλλαγών
  • Μέριμνα για την διαθεσιμότητα και παρουσίαση των προϊόντων
  • Εκτέλεση και καταχώρηση των παραγγελιών
  • Παρακολούθηση και ανάπτυξη των πωλήσεων του καταστήματος
  • Εφαρμογή των συστημάτων , εταιρικών πολιτικών και διαδικασιών της εταιρείας
  • Εμπορική διαχείριση του καταστήματος
  • Συντήρηση του εξοπλισμού των πρατηρίων σε εξαιρετική κατάσταση σε συνεργασία
  • με την Τεχνική Διεύθυνση της εταιρείας
  • Διαχείριση του προσωπικού των καταστημάτων (επιλογή, αξιολόγηση και εκπαίδευση).
  • Καθορισμός Προτεραιοτήτων στην ομάδα
  • Αποτελεσματική Παρακολούθηση Στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη Εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση στη διαχείριση περισσότερων από δυο πρατηρίων υγρών καυσίμων
  • Εμπειρία σε διαχείριση ομάδας
  • Άριστες Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Αξιοπιστία και Συνέπεια
  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τίτλος σπουδών τριτοβάθμιας εκπαίδευσης θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού του συστήματος ERP της Softone

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός