Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/07/2022

Βοηθός Χειριστή Μηχανής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΗΒΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, για το εργοστάσιο στην Θήβα Βοιωτίας:

Βοηθό Χειριστή Μηχανής Παραγωγής

Βασικές Αρμοδιότητες :

Τροφοδοσία της μεταποιητικής μηχανής με χαρτόνια.

Ενημέρωση του χειριστή για τα όποια προβλήματα (παραγωγικά ή τεχνικά) μπορεί να προκύψουν.

Τήρηση οδηγιών εργασίας ως προς την καλή λειτουργία της μηχανής.

Καθημερινός καθαρισμός και τήρηση της ευταξίας του χώρου.

Συμμετοχή σε περιοδικές συντηρήσεις της μηχανής.

Συμμετοχή στις εκπαιδεύσεις παραγωγικών θεμάτων

Επικοινωνία και καλή συνεργασία με τους συνάδελφους

Απαραίτητα Προσόντα

Απόφοιτοι Λυκείου

Πτυχίο τεχνικής κατεύθυνσης (Τ.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ε. – Τ.Ε.Λ) Ηλεκτρολόγου, Μηχανικού, Αυτοματιστή (Επιθυμητό)

Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε βιομηχανία (Επιθυμητή)

Βασικές Γνώσεις χειρισμού Η/Υ

Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες για άντρες υποψήφιους

Παροχές

Πλήρη απασχόληση

Συνεχής εκπαίδευση και μάθηση

Προοπτικές εξέλιξης