Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/4/2021

Οδηγός - Αποθηκάριος (Κλάδος HORECA-BARECA)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Οδηγός - Διανομέας σε εταιρεία τροφίμων για την Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης 5ωρο.

ΩΡΑΡΙΟ: 10.00 - 15.00

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία παραγγελιών, διανομή προϊόντων στους πελάτες της εταιρείας
  • Ταξινόμηση και προετοιμασία των παραγγελιών για παραλαβή και αποστολή των πελατών της εταιρίας
  • Επικοινωνία με τους πελάτες
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών μας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα, ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Ευγένεια στην επικοινωνία με τους πελάτες
  • Άδεια οδήγησης Β΄ Κατηγορίας

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις καφέ-εστίασης θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Οργανωμένη και ευχάριστη εργασία σε ένα φιλικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση
  • Σταθερή πενθήμερη απασχόληση
  • Άμεση καταβολή αποδοχών