Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/12/2019

Εξωτερικοί Πωλητές / Sales Advisors (Κλάδος ενέργειας)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επίσημος συνεργάτης της εταιρείας Protergia αναζητά Εξωτερικούς Πωλητές - Πωλήτριες με φιλοδοξία, όρεξη για πωλήσεις και πάθος για επίτευξη στόχων.

Αρμοδιότητες:

  • Εντοπισμός, προσέγγιση και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Συναντήσεις και ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Παρακολούθηση στόχων και κινητοποίηση για την επίτευξή τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε Πωλήσεις B2B, B2C ή D2D
  • Πολύ καλή γνώση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Οργάνωση και τυπικότητα
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα στην εξωτερική εργασία
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μόνιμη θέση πλήρους απασχόλησης
  • Bonus επίτευξης στόχων χωρίς περιορισμό
  • Εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Εταιρικό κινητό
  • Εξασφαλισμένη μετακίνηση