Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ / ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΚΙΛΚΙΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στη ΒΙ.ΠΕ Κιλκις , ζητά να προσλάβει κοπέλα απόφοιτο ΤΕΙ/ΑΕΙ Μηχανολόγο Μηχανικό ή Χημικό Μηχανικό.

Περιγραφή θέσης :

- Επίβλεψη έργων αποκατάστασης βλαβών και συντήρησης.

- Επίβλεψη έργων συντήρησης μηχανημάτων και κτηριακών

- Εγκατάσταση νέων γραμμών παραγωγής και μηχανημάτων

- Τεχνικός Ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

- Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ

- Ελάχιστη 3ετης προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

- Γνώση Αγγλικών

- Μηχανολογικό σχέδιο

- Ικανότητα επίβλεψης έργων και επίλυσης προβλημάτων και βλαβών

- Γνώσεις κανόνων Υγιεινής και Ασφαλείας στη εργασία

- Επικοινωνιακό και ευέλικτο άτομο με ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης πιθανών προβλημάτων

Παροχές

- Ανταγωνιστικές αποδοχές

- Συνεχής εκπαίδευση

- Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

- Προοπτικές εξέλιξης