Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/5/2017

ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ - ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ MARKETING

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία δυναμικά αναπτυσσόμενη στον κλάδο των ειδικών δομικών προϊόντων, ζητά Γραφίστα με σχετική εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον τριών (3) ετών, για τη στελέχωση & ανάπτυξη του Τμήματος Δημιουργικού & Marketing.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Δημιουργία καταχωρήσεων, προωθητικών φυλλαδίων, οδηγιών χρήσης & ετικετών προϊόντων
  • Υποστήριξη δημιουργικού website
  • Υποστήριξη δημιουργικού social media

Η θέση εργασίας είναι σε επίπεδο Εξωτερικής Συνεργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής
  • Γνώση Προγραμμάτων Coreldraw, Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator
  • Γνώση εφαρμογών Μs Office
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον τριών (3) ετών
  • Εμπειρία επί των ψηφιακών εκτυπώσεων
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.