Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/02/2019

Υπάλληλος σε πρατήριο υγρών καυσίμων (Εύοσμος)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, πρατηρίου καυσίμων στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης
αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:

Υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων

Η θέση αφορά 6ήμερη εργασία με κυλιόμενο ωράριο.

Περιγραφή Θέσης

  • Εξυπηρέτηση πελατών βάσει των κανόνων του καταστήματος.
  • Βασικός έλεγχος οχημάτων και ελαστικών.
  • Εφαρμογή κανόνων ασφαλείας και τήρηση υγιεινής.
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Απαραίτητη χρήση Η/Υ και γνώση λογισμικών
  • Γνώση αγγλικών
  • Έφεση στις πωλήσεις
  • Βιβλιάριο υγείας σε ισχύ ή δυνατότατα έκδοσης βιβλιαρίου
  • Ευγενική και επαγγελματική παρουσία
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Από 25 έως 40 ετών

Παροχές

  • Ικανοποιητική αμοιβή
  • Bonus βάσει απόδοσης της ομάδας
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση