Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/05/2022

Οδηγός Διανομής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΡΥΟΝΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Creta Farms μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των τροφίμων, ζητά να προσλάβει:

Οδηγό Διανομής (Code: DR_0422)
με έδρα, το Κρυονέρι Αττικής

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Φορτοεκφορτώσεις οχήματος
  • Παραδόσεις παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 2-3 έτη
  • Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας, ΠΕΙ & κάρτα ψηφιακού ταχογράφου
  • Ικανότητες οργάνωσης και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σύμφωνα με ολοκληρωμένο σύστημα αξιολόγησης
Εάν θέλετε και εσείς να γίνετε μέλος της Ομάδας μας , κάντε τώρα την αίτηση σας.
Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι άνθρωποι μας !!!