Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/06/2020

Εξωτερικός Πωλητής (κλάδος τροφίμων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΖΑΣ - ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ | ΠΡΕΒΕΖΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ελληνική Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο τομέα των τροφίμων με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά Εξωτερικό Πωλητή /τρια, μόνιμο κάτοικο Ν. Πρεβέζης για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων στους Ν. Πρέβεζας - Ν. Θεσπρωτίας.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Ανεύρεση νέων πελατών
  • Διαχείριση και ανάπτυξη του υπάρχοντος πελατολογίου μέσω τακτικών επισκέψεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες, με προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση των πελατών και στην επίτευξη των αποτελεσμάτων
  • Εξωστρεφής και ευχάριστη προσωπικότητα με φιλοδοξία για επιτυχία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον
  • Προϋπηρεσία στον τομέα της πώλησης - προώθησης στον χώρο της μικρής λιανικής (περίπτερο-market) θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων MS Office

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με όλες τις νόμιμες παροχές