Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/03/2023

Brand Ambassador

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας με ηγετική θέση στον τομέα των Καπνικών Προϊόντων, δυναμικό/η υποψήφιο/α που θα στελεχώσει την θέση του Brand Ambassador με έδρα το νομό Αττικής.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

• Επικοινωνία και ενημέρωση πελατών σχετικά με το προϊόν στα σημεία πώλησης (μικρή λιανική)
• Καθημερινό reporting στον υπεύθυνο της ομάδας (Team Leader) σχετικά με τα αποτελέσματα των ενεργειών
• Επίτευξη των στόχων πωλήσεων
• Άμεση λύση τυχόν θεμάτων που μπορεί να προκύψουν σε καταναλωτές και αντικαταστάσεις προϊόντων όπου χρειάζεται

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων θα συνεκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
• Εξωστρέφεια και δυναμισμός
• Αναπτυγμένες κοινωνικές δεξιότητες
• Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ
• Ευελιξία ωραρίου εργασίας
• Δυνατότητα ταξιδίων (όχι συχνή βάση)

Παροχές

• Σύμβαση αορίστου χρόνου
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μηνιαίο bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό και tablet
• Κάλυψη των εξόδων μετακίνησης