Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/9/2022

Υπάλληλος Γραφείου - Πωλήσεις

Υγεία

Πόλη ΙΛΙΟΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εισαγωγική εταιρεία με διαγνωστικά είδη Ιατρικών Εργαστηρίων αναζητά Υπάλληλο σχετικό με γνώση σε Αναλώσιμα/Αντιδραστήρια Ιατρικών Εργαστηρίων. Η Θέση αφορά εντός Γραφείου, για τη στελέχωση του τμήματος προσφορών – εξυπηρέτησης πελατών.

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Συμμετοχή σε διαγωνισμούς δημοσίου ιατρικών και παραιατρικών ειδών
  • Δημιουργία / Υποβολή και Παρακολούθηση των προσφορών
  • Διαρκής παρακολούθηση των διαφόρων πλατφορμών ενημέρωσης και γνωστοποίησης διακηρύξεων προμήθειας.
  • Διαχείριση & Λειτουργία social media
  • Διαχείριση / Εξυπηρέτηση Πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών (γραπτή και προφορική επικοινωνία)​
  • Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως ανάλογη προϋπηρεσία /γνώση στα είδη ιατρικών εργαστηρίων
  • Οργάνωση και διάθεση για εργασία
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση/ deadlines
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ικανοποιητικές απολαβές
  • Ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση