Είσοδος
Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

02/07/2022

Guest Relation Officer

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels & Villas στη Σιθωνία Χαλκιδικής

επιθυμεί να προσλάβει για την σεζόν 2022

Guest Relations Officer

Περιγραφή Θέσης

  • Ενημέρωση πελάτών για τις δραστηριότητες του ξενοδοχείου όπως καθημερινές εκδηλώσεις, εκδρομές, για την λειτουργία του σπα, των εστιατορίων και των μπαρ.
  • Διαχείριση  τυχόν παραπόνων πελατών.
  • Συνεργασία με  την υποδοχή του ξενοδοχείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιώδης και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Επαγγελματική και προσεγμένη παρουσία.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας.
  • Πτυχίο Τουριστικής σχολής.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

Παροχές

  • Ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας.
  • Σεμινάρια, εκπαίδευση.
  • Δυνατότητες εξέλιξης.
  • Διαμονή - Διατροφή.