Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/6/2019

Εξωτερικός Πωλητής / Πωλήτρια

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΛΙΝΕΤΑ, ελληνική εταιρία παραγωγής χαρτοπετσετών και προϊόντων tissue, με έδρα το Περιστέρι Αττικής αναζητά Εξωτερικό Πωλητή/τρια πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενων και εύρεση νέων πελατών
  • Ικανότητα οικοδόμησης και διαχείρισης σχέσεων πριν, κατά τη διάρκεια και μετά την πώληση
  • Συμμετοχή στην εύρεση επιχειρηματικών προκλήσεων και ευκαιριών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας κατά προτίμηση στον κλάδο πωλήσεων
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, MS Office
  • Άριστες γραπτές και προφορικές επικοινωνιακές δεξιότητες στην ελληνική και αγγλική γλώσσα
  • Ισχυρές ικανότητες στην πώληση και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Σταθερές Αποδοχές και ασφαλιστική κάλυψη
  • Ποσοστά επί των πωλήσεων και bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό όχημα
  • Tablet και κινητό