Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/09/2021

Ανειδίκευτος εργάτης/τρια

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλεις να εργαστείς ως Ανειδίκευτος εργάτης/τρια, σε ένα δυναμικό εργοστάσιο στην Ορεστιάδα, μιας άριστα οργανωμένης εταιρείας;

Αν θες να είσαι μέλος κορυφαίας παραγωγικής βιομηχανίας, που θα σε βοηθήσει να εξελιχθείς και να εκπαιδευτείς, στείλε ηλεκτρονικά την αίτηση σου!!

Ο/Η Ανειδίκευτος εργάτης/τρια θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Εργασία στο τμήμα παραγωγής
  • Επίβλεψη και χειρισμός των μηχανών παραγωγής
  • Λειτουργία των μηχανών παραγωγής και προσθήκη πρώτων υλών ώστε να βγει το τελικό προιόν
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα του εργοστασίου
  • Εκπαίδευση και εργασία σε σύγχρονα μηχανήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η Ανειδίκευτος εργάτης/τρια θα έχει τα παρακάτω προσόντα:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Δυνατότητα γρήγορης προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί χωρίς να είναι απαραίτητη
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με βάρδιες

Παροχές

Στον/στην Ανειδίκευτο εργάτη/τρια η εταιρεία προσφέρει τα εξής:
  • Δυναμικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και εξέλιξη εντός της εταιρείας
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση του Ανειδίκευτου εργάτη/τριας παρακαλώ επικοινωνήστε με την Ιωάννα Κουτσιώνα στο +30 2316002044. #engineeringobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.