Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/02/2021

Υπάλληλος Διεκπεραίωσης Διαγωνισμών (Τμήμα Προμηθειών)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Υπάλληλο Διεκπεραίωσης Διαγωνισμών για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας στον χώρο της παροχής υπηρεσιών ενέργειας.

Τοποθεσία: Αθήνα
Απασχόληση: 8ωρη εργασία, Δευτέρα – Παρασκευή σε ωράριο 08:00-16:00
Διάρκεια Σύμβασης: 12 μήνες

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

Ο κάτοχος της θέσης θα υποστηρίξει την ομαλή λειτουργία της Διεύθυνσης Προμηθειών της εταιρείας, με κύριες αρμοδιότητες τις εξής:

  • Κατάρτιση διακηρύξεων διαγωνισμών
  • Ηλεκτρονική διεξαγωγή της διαδικασίας τυπικής και οικονομοτεχνικής αξιολόγησης των προσφορών
  • Σύνταξη πρακτικών αξιολόγησης προσφορών και εισηγήσεων κατακύρωσης των αποτελεσμάτων των διαγωνισμών
  • Κατάρτιση συμβάσεων
  • Παρακολούθηση συμβάσεων και εκκαθάριση αυτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Ανώτατης Σχολής θετικών ή οικονομικών επιστημών
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1-2 έτη σε σύνταξη διακηρύξεων, πρακτικών και εισηγήσεων για διαγωνισμούς Δημοσίων Συμβάσεων
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1-2 έτη σε διαχείριση και παρακολούθηση Δημοσίων Συμβάσεων
  • Εργασιακή εμπειρία σε διαγωνισμούς και Συμβάσεις εκποίησης υλικών

Παροχές

  • Σταθερός μικτός μηνιαίος μισθός
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο και σταθερό περιβάλλον