Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/1/2022

Διαχειριστής/στρια E-Shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Eλληνική εταιρία μόδας με έδρα στους Αμπελόκηπους αναζητά Διαχειριστή - Διαχειρίστρια Ε-shop.

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση E-shop καταστήματος
  • Data entry
  • Ανέβασμα προϊόντων και φωτογραφιών
  • Διαχείριση παραγγελιών στο back-end, παρακολούθηση αποθεμάτων και έλεγχος τιμών
  • Καθημερινή επικοινωνία με την αποθήκη για την ορθή και άμεση συλλογή, συσκευασία και αποστολή των παραγγελιών
  • Τηλεφωνική και Ηλεκτρονική Επικοινωνία με πελάτες
  • Διαχείριση cross-marketing ενεργειών, promotions
  • Καλή γνώση και εμπειρία σε γνωστά panel διαχείρισης φιλοξενίας Plesk ή CPanel

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση WordPress
  • Άριστη γνώση woocommerce
  • Προϋπηρεσία ως διαχειριστής-στρια σε e-shop
  • Γνώση διαχείρισης καμπανιών (AdWords)
  • Άριστη γνώση Γνώση SEO
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
Soft Skills:
  • Ικανότητα εργασίας σε συγκεκριμένα χρονοδιαγράμματα
  • Ικανότητα εκμάθησης νέων τεχνολογιών και μεθοδολογιών
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών
  • Ικανότητα αναγνώρισης προβλημάτων και πιθανόν τρόπων επίλυσης τους
  • Δημιουργικότητα

Παροχές

  • Υψηλό πακέτο αποδοχών (BONUS)
  • Ασφαλιστική κάλυψη (ένσημα)
  • Σταθερή συνεργασία
  • Συνεχής εκπαίδευση κι ανάπτυξη
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας