Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/04/2021

Υπεύθυνος Digital Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΈΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Εμπορική εταιρεία με έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητά να προσλάβει Στέλεχος στο τμήμα Marketing για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες
  • Σύνταξη επιστολών, προσφορών και γενικότερα υλικού που σχετίζεται με τη πώληση
  • Διαχείριση των Social media & website.
  • Eshop
  • Οργάνωση γραφείου και τήρηση των διαδικασιών του τμήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενεργή Κάρτα Ανεργίας
  • Ηλικία έως 29 ετών (λόγω ένταξης σε πρόγραμμα ΟΑΕΔ)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και MS OFFICE (Outlook, Word, Excel) και Internet applications
  • Άριστη γνώση χειρισμού Social media (Instagram,Facebook,Google Ads κλπ)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικός & γραπτός λόγος)
  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία επιθυμητή
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Εστίαση σε αποτελέσματα και τήρηση προθεσμιών
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπραγματευτικές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Διαρκής επιμόρφωση
  • Δυνατότητα εξέλιξης