Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/10/2019

Μηχανολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη Ρουμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ SYSTEMS A.E. αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό για την θυγατρική της εταιρεία στο Βουκουρέστι για μόνιμη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Μελέτη και σχεδιασμός βέλτιστων λύσεων (απλών – ημιαυτόματων και ρομποτικών) για τον εξοπλισμό αποθηκών με σύγχρονα συστήματα αποθήκευσης και διακίνησης
  • Εργοταξιακή επίβλεψη (On site)
  • Tήρηση Κανόνων Ασφαλείας και Πιστοποιήσεων
  • Reporting

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή Γνώση Excel & σχεδιαστικού προγράμματος Αutocad
  • Γνώση Solid Works, Scetch Up και άλλων προγραμμάτων θα ληφθούν σοβαρά υπόψιν
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3-5 ετών σε ανάλογη θέση ή σε παρεμφερές αντικείμενο.
  • Διάθεση για εργασία και εξέλιξη.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας.
  • Η γνώση της Ρουμάνικης Γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν .
  • Άδεια αυτοκινήτου και διαθεσιμότητα για επαγγελματικά ταξίδια εντός και εκτός Ρουμανίας.

Παροχές

Προσφέρεται :
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας