Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/08/2019

Προσωπικοί Σύμβουλοι Τηλεφωνικού Κέντρου

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

• Οι κάτοχοι των θέσεων θα ασχολούνται με την διαχείριση και την υποστήριξη των Premium πελατών
• Την παρακολούθηση πορείας αιτημάτων
• Τον χειρισμό παραπόνων
• Την διενέργεια καμπάνιας για την διερεύνηση αναγκών και την επιβεβαίωση ικανοποίησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI

• Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη

• Μεταβλητές αποδοχές

• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

• Συνεχής εκπαίδευση