Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/05/2021

Γραμματεία

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται από την BRAINWAY AE Εταιρεία Συμβούλων Επιχειρήσεων (ΤΗΕ FRANCHISE CO) με έδρα στο Χαλάνδρι, Γραμματέας-Υπάλληλος Γραφείου.

Αρμοδιότητες

  • Τηλεφωνικό κέντρο
  • Διοικητική Υποστήριξη
  • Έκδοση παραστατικών
  • Έλεγχος της διαδικασίας της τιμολόγησης
  • Πιστωτικός έλεγχος πελατών και Εισπράξεις
  • Παρακολούθηση Συμβάσεων
  • Σύνταξη Παρακολούθηση Προσφορών
  • Διαχείριση CRM
  • Πληρωμές Δημοσίων Ταμείων-Web Banking
  • Εξωτερικές Εργασίες (Τράπεζες, Ασφαλιστικά Ταμεία, Εφορία)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανωτάτης Σχολής με κατεύθυνση Οικονομικά
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτά- προφορικά)
  • Επιθυμητή 2-3 έτη τουλάχιστον εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, συστήματος ERP και των εφαρμογών Microsoft Office
  • Τυφλό σύστημα δακτυλογράφησης
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Συνέπεια, οργάνωση, δυναμισμός
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Προσοχή στην Λεπτομέρεια
  • Συστάσεις απαραίτητες

Παροχές

  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής off-the-job και on-the-job εκπαίδευση
  • Εργασία σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη αγορά
  • Δυνατότητα εξέλιξης