Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/4/2021

Administrative Assistant

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μεγάλη και πρωτοποριακή εταιρεία που ασχολείται με την απεντόμωση χώρων βιομηχανικών τροφίμων και υγειονομικού ενδιαφέροντος, με υπηρεσίες υψηλής ποιότητας για την εξασφάλιση ασφαλών τροφίμων και διεθνή δραστηριοποίηση, αναζητά Administrative Assistant για την υποστήριξη της εταιρείας στην Θεσσαλονίκη (Καλοχώρι).

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών και προμηθευτών
  • Διενέργεια ενημερωτικών newsletters και campaigns
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Τήρηση εταιρικών αρχείων
  • Υποστηρικτικά καθήκοντα βάσει τρεχουσών αναγκών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Marketing, Πληροφορικής ή άλλο συναφές αντικείμενο
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Εξοικείωση χρήσης προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Excel κλπ.)
  • Σχετική προϋπηρεσία 1+ χρόνια

Παροχές

  • Εξάμηνη σύμβαση με προοπτική ανανέωσης αορίστου χρόνου
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης