Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/5/2023

Πωλητής / Πωλήτρια Καταστήματος Λιανικής (Σύμη, Δωδεκάνησα)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΥΜΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Πωλητή/τρια Καταστήματος για λογαριασμό πελάτη της, γνωστού τουρκικού ομίλου ένδυσης, πολυτελών ειδών και λιανεμπορίου.

  • Τοποθεσία: Σύμη, Δωδεκάνησα
  • Απασχόληση: 6ήμερη
  • Πρόγραμμα εργασίας: Κυλιόμενο, σε βάρδιες
  • Διάρκεια: Καλοκαιρινή σεζόν 2023

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη και ανάπτυξη πωλήσεων
  • Διερεύνηση των πελατειακών αναγκών και στοχευμένη ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρείας
  • Εξυπηρέτηση με στόχο το ανώτερο επίπεδο ικανοποίησης πελατών
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών απαραίτητη
  • Εμπειρία σε καταστήματα Λιανικής Πώλησης στο χώρο της μόδας (ρούχα, αξεσουάρ) επιθυμητή
  • Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:

  • Ανταγωνιστικός μεικτός μηνιαίος μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Διαμονή και διατροφή
  • Απόκτηση εμπειρίας σε μια εταιρεία leader στο χώρο της μόδας