Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/02/2023

Στελέχος Πωλήσεων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Οινοποιείο στην περιοχή του Κορωπίου, αναζητά άμεσα στέλεχος πωλήσεων πλήρους απασχόλησης 5θήμερο, 8ωρο για την στελέχωση του.

Θέση: Πωλητής χονδρεμπορίου-HORECA - Ηλεκτρονικό εμπόριο E-shop, κάβες, χονδρεμπόριο με έδρα την Αττική.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Υλοποίηση πλάνου ανάπτυξης πωλήσεων εντός καθορισμένης περιοχής.
  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου.
  • Κατανόηση των τάσεων στον χώρο των οίνων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2 και άνω ετών σε αντίστοιχο οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων.
  • Ευχέρεια στη χρήση προγραμμάτων Ms Office.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας.
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού.
  • Ακεραιότητα και προσωπική παρακίνηση .

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και κινήτρων.
  • Συνεχής εκπαιδευτική υποστήριξη.
  • Προοπτικές ανάπτυξης.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται εμπιστευτικές.