Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/01/2018

ΒΟΗΘΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ F & B

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πολυεθνικός Όμιλος Τουριστικών, Εμπορικών & Ξενοδοχειακών επιχειρήσεων με δραστηριοποίηση και στην Κω, ζητά για λογαριασμό της ξενοδοχειακής του μονάδας, 4 αστέρων - 250 κλινών, ΒΟΗΘΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ F & B.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Τουριστική σεζόν 2018 (20.04.2018 - 31.10.2018).

Αρμοδιότητες

  • Βοηθάτε τον Υπεύθυνο F&B (και ενδεχομένως τον αντικαθιστάτε σε περίπτωση απουσίας του)
  • Εξασφαλίζετε τη διαχείριση των στοκ: παραλαβή εμπορευμάτων, επιβεβαίωση της καταλληλότητας των παραγγελιών, έλεγχος των εμπορευμάτων, κατάρτιση απογραφών …
  • Καταγράφετε και διαχειρίζεστε τα τιμολόγια των εσωτερικών υπηρεσιών σύμφωνα με τις διαδικασίες που έχει ορίσει η εταιρεία.
  • Εργάζεστε σε συνεργασία με τα τμήματα του εστιατορίου, κουζίνας, μπαρ και σουπερ μαρκετ.
  • Διαχειρίζεστε, εκπαιδεύετε και αναπτύσσετε μια ομάδα αποθηκάριων
  • Τηρείτε τα πρότυπα που έχει ορίσει η εταιρεία μας καθώς και τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

- Πτυχίο Τουριστικών Επαγγελμάτων/Εστίασης ή Διαχείρισης ή αντίστοιχη κατάρτιση (εστίαση και έλεγχος κόστους)
- Απαραίτητη γνώση Αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
- Ηλικίας έως 35 ετών
- Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, πηγαία ευγένεια και εξωστρέφεια, πνεύμα συνεργασίας / ομαδικότητας
- Προσαρμοστικότητα, αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες -οι, όπως αποστείλατε το Βιογραφικό τους Σημείωμα, με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία (απαραίτητα).

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ασφάλιση
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Ευχάριστο & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εργασίας χειμώνα καλοκάιρι
  • Προοπτικές Εξέλιξης