Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/2/2023

Μηχανικός Ανώτερης ή Ανώτατης Εκπαίδευσης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Dimcom με έδρα την Νέα Ερυθραία, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Ανώτερης
ή Ανώτατης Εκπαίδευσης.

Κύρια Καθήκοντα:
  • Επικοινωνία με οίκους εξωτερικού, συγκέντρωση τεχνικών στοιχείων,
  • τιμοκαταλόγων, ποιοτικών κριτηρίων.
  • Διαχείριση και παρακολούθηση παραγγελιών εξωτερικού
  • Παρακολούθηση και Διαχείριση Έργων & Προμηθειών
  • Σύνταξη Επιμετρήσεων και Λογαριασμών Δημοσίων έργων

Απαραίτητα Προσόντα

O ιδανικός υποψήφιος διαθέτει:

  • Πτυχίο Μηχανικού Ανώτερης ή Ανώτατης Εκπαίδευσης
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση κατά δυο έτη
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Απαραίτητη γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή γνώση AutoCAD ή και άλλων σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Επιθυμητή γνώση MS Project ή και άλλων διαχειριστικών προγραμμάτων
  • Επιθυμητή γνώση δεύτερής γλώσσας
  • Δίπλωμα Αυτοκινήτου
  • Ικανότητες διαχείρισης εμπιστευτικών πληροφοριών
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα με Άνεση στην Επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα και δημιουργική σκέψη
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

Παροχές:
  • Άριστο κλίμα συνεργασίας σε ένα περιβάλλον ομαδικού πνεύματος και άριστης
  • επικοινωνίας
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

Οι υποψήφιοι που πληρούν τις παραπάνω προδιαγραφές παρακαλούνται να υποβάλουν
CV στο dimcomceo@gmail.com.
Όλα τα βιογραφικά διαχειρίζονται με απόλυτη εμπιστευτικότητα.