Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/04/2023

Τεχνίτης Ηλεκτρολόγος και Βοηθός

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τεχνική εταιρεία Ηλεκτρομηχανολογικών έργων, με έδρα το Καλοχώρι, ζητεί Ηλεκτρολόγο Τεχνίτη και Βοηθό για μόνιμη εργασία, για τεχνικά έργα σε χαμηλή και μέση τάση εντός και εκτός Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Κατασκευή ηλεκτρικών βιομηχανικών εγκαταστάσεων
  • Συνδέσεις και κατασκευή πινάκων Χαμηλής και Μέσης Τάσης
  • Κατασκευή και συντήρηση Ηλεκτρομηχανολογικών έργων
  • Επίλυση βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΙΕΚ/ΤΕΕ
  • Προϋπηρεσία θα ληφθεί υπόψη
  • Ισχυρή προσωπικότητα με ικανότητες οργάνωσης και έγκαιρης υλοποίησης των εργασιών που αναλαμβάνει
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης ΙΧ
  • Δυνατότητα εργασίας εκτός έδρας

Παροχές

  • Παρέχεται άριστο εργασιακό περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητική αμοιβή ανάλογης προσόντων
  • Εκμάθηση/Εξέλιξη προσωπικών ικανοτήτων
  • Επιπλέον αμοιβή σε εκτός έδρας εργασία