Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/9/2016

Sales promoters (κωδ. θέσης: S-722/65920)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των καταναλωτικών προϊόντων, αναζητά δέκα (10) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την αποτελεσματική παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων της εταιρίας σε τελικούς καταναλωτές

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

·      Απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI

·      Απαραίτητη προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις

·      Πολύ καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Κάτοχος Διπλώματος Ι.Χ.

·      Ευελιξία ως προς το ωράριο

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη

·      Εταιρικό αυτοκίνητο

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

·      Συνεχής εκπαίδευση