Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/01/2023

Υπάλληλος Γραμματείας σε Μονάδα Αισθητικής Ιατρικής & Δίαιτας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος Customer Service από Μονάδα Αισθητικής Ιατρικής & Δίαιτας για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες της Θέσης:

  • Τήρηση των λογαριασμών πελατών σε CRM (Prisma)
  • Υποδοχή, εξυπηρέτηση και ενημέρωση των πελατών της επιχείρησης
  • Διαχείριση & Επικοινωνία του υπάρχοντος και νέου πελατολογίου
  • Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου και οργάνωση των ραντεβού
  • Διαχείριση Λογαριασμών Προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Διοίκησης Επιχειρήσεων Μονάδων Υγείας & Πρόνοιας ή Marketing
  • Προϋπηρεσία 3 τουλάχιστον έτη απαραίτητα σε ανάλογη θέση σε αντίστοιχη μονάδα ή ιατρικό κέντρο
  • Άριστη γνώση Office, Internet, Photoshop
  • Γνώση Digital Marketing για Διαχείριση των Social Media της εταιρείας (θα εκτιμηθεί ανάλογα)

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Εξαιρετική επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης & επίλυσης σύνθετων θεμάτων
  • Ομαδικό πνεύμα, συνεργασία

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • Εργασία Πλήρους Απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών (Ανταγωνιστικός Μισθός + Bonus παραγωγικότητας)
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της εταιρείας.