Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2022

Υπάλληλος Τμήματος Προσφορών - Διαγωνισμών

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παροχής υπηρεσιών στην Ελληνική αγορά, αναζητά να εντάξει στην Ομάδα της έναν Υπάλληλο Τμήματος Προσφορών - Διαγωνισμών για την Βόρεια Ελλάδα.

Περιγραφή Θέσης

  • Προετοιμασία, οργάνωση, συγκέντρωση απαραίτητων εγγράφων/δικαιολογητικών σε συνεργασία με τα εσωτερικά τμήματα της εταιρίας
  • Συμμετοχή στην κοστολόγηση των υπηρεσιών
  • Σύνταξη, υποβολή και παρακολούθηση προσφορών και διαγωνισμών
  • Παρακολούθηση των ένδικων μέσων και λοιπών ουσιαστικών ή τυπικών διατυπώσεων που προβλέπονται
  • Έλεγχος των αποτελεσμάτων των διαγωνισμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία, τουλάχιστον δύο (2) ετών σε τμήμα διαγωνισμών
  • Πτυχιούχος Οικονομικής Σχολής, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Συναφούς αντικειμένου (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση των απαιτήσεων σε διαγωνισμούς Δημοσίου καθώς και τις νομοθεσίας (Ν 4412/2016)
  • Ευχέρεια στον προφορικό & γραπτό λόγο
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες, διαχείριση πίεσης
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης, ακεραιότητας, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων

Παροχές

Η εταιρεία σου παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας