Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/02/2019

Social Sellers

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι δραστήρια κι ενεργητική προσωπικότητα;
Διαθέτεις ένα δίκτυο επαφών που ανυπομονείς να αξιοποιήσεις;
Τώρα μπορείς να εργαστείς σε κορυφαία πολυεθνική εταιρεία!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρείας leader στον κλάδο των καπνικών προϊόντων, αναζητά B2C Πωλητές για την περιοχή της Αθήνας.

Καθήκοντα θέσης
• Ολοκληρωμένη ενημέρωση δυνητικών πελατών, επίδειξη και πώληση του νέου καπνικού προϊόντος
• Αξιοποίηση δικτύου επαφών και ανάπτυξη πελατολογίου
• Προτάσεις βελτιστοποίησης της προωθητικής ενέργειας κι εντοπισμός ευκαιριών ανάπτυξης

Απαραίτητα Προσόντα

• Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
• Δημιουργικός και με άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων/εξυπηρέτησης πελατών επιθυμητή
• Προσανατολισμός στον πελάτη και στην επίτευξη στόχων
• Γνώση Ms Office
• Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

• Σταθερός Μικτός Μηνιαίος Μισθός:940 €
• Ένσημα και ασφάλιση
• Παροχή αυτοκινήτου και εξόδων μετακίνησης
• Παροχή κινητού τηλεφώνου
• Promo Expenses
• Συνεχής εκπαίδευση