Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/2/2021

2 Νέες θέσεις

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλη εταιρεία με εδραιωμένη παρουσία στο χώρο της παροχής συμβουλών σε θέματα Marketing, έρευνας αγοράς και προώθησης πωλήσεων, στα πλαίσια της ανάπτυξης της αναζητά 2 στελέχη ηλικίας 22-30 για τα τμήματα της.

. Οι υποψήφιοι που θα ενταχθούν στο δυναμικό της θα έχουν καθήκοντα στους τομείς:

• Δημόσιες Σχέσεις & Customer Service για τους πελάτες που εκπροσωπεί
• Διογράνωση διαφημιστικών καμπανιών
• Διαχείρiση και εκπαίδευση προσωπικού, για όσους ενταχθούν στο Business Develpment Program της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου :

• Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου οικονομικής κατεύθυνσης, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Marketing
• Καλή γνώση Αγγλικών
• Φιλοδοξία για καριέρα στο χώρο
• Ικανότητες διοίκησης και συντονισμού ομάδας

Παροχές

Παρέχονται:

• Πλήρης εκπαίδευση
• Δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον
• Προοπτικές εξέλιξης και σταδιοδρομίας
• Πλήρες πακέτο αμοιβών

Αν οι στόχοι σου είναι η επιτυχία και η αναγνώριση στο χώρο της επικοινωνίας και του Marketing - Management, στείλε άμεσα το βιογραφικό σου προς αξιολόγηση για μια συνέντευξη με την υπεύθυνη ανθρώπινου δυναμικού.