Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/04/2018

Προγραμματιστής - .Net Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία Πληροφορικής με έδρα στη Θεσσαλονίκη, αναζητά προγραμματιστή - .Net Developer

Προφίλ εταιρίας

Η εταιρεία διαθέτει μακροχρόνια εμπειρία και γνώση στο αντικείμενο της παροχής υπηρεσιών μηχανογράφησης – μηχανοργάνωσης επιχειρήσεων. Η εμπειρία των στελεχών της μέσα από την πολυετή συνεργασία με εταιρίες όπως η Singular Logic S.A. (εφαρμογές εμπορικής- λογιστικής διαχείρισης, ERP, CRM κτλ.) έχει διαμορφώσει ένα δομημένο περιβάλλον ανάπτυξης και τεχνολογίας, που καλύπτει ένα ευρύ φάσμα πελατολογίου.

Περιγραφή θέσης εργασίας

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος-α θα ασχοληθεί με την υλοποίηση custom διαδικασιών  για την εφαρμογή του Galaxy ERP.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Ηλικία 25-35 ετών
  • Πτυχίο ανώτατης – ανώτερης σχολής Πληροφορικής
  • C#. NET development
  • Entity Framework, ,Excellent knowledge of Model-View-Controller (MVC) Pattern,  WFC, WinFoms
  • Working experience in Web service architectures (REST, SOAP) -Web-API
  • SQL Server Management

Στις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη, θα ενημερωθούν για το αποτέλεσμα της διαδικασίας.

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει

  • Εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Εργασία σε σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών