Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/06/2019

Γεωπόνος / Δασολόγος (Χολαργός)

Αγροτικά

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Γεωπόνος / Δασολόγος / Περβαλλοντολόγος / Βιολόγος από εταιρεία έργων πρασίνου στον Χολαργό Αττικής, με δελτίο παροχής υπηρεσιών, για μόνιμη απασχόληση ή εξωτερική συνεργασία.

Η θέση αφορά την κάλυψη αναγκών της εταιρείας, τόσο σε εργασίες πεδίου, όσο και σε γραφείο.

Αρμοδιότητες :

  • Συντονισμός, καθοδήγηση και έλεγχος μελετών εφαρμογής
  • Διαχείριση και επίλυση τεχνικών λεπτομερειών
  • Σύνταξη κοστολογίου, σύγκριση και έγκριση επιμετρήσεων, λογαριασμών, πιστοποιήσεων και συμπλήρωσης του ημερολογίου του έργου
  • Προγραμματισμός και επίβλεψη εργασιών
  • Σύνταξη φακέλου για συμμετοχή σε διαγωνισμούς
  • Υποστήριξη στο σχεδιασμό αναπτυξιακών συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο αντίστοιχης σχολής
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία
  • Άριστη ικανότητα χειρισμού Η/Υ (προγραμμάτων Microsoft Office, Internet)
  • Πολύ καλή γνώση λογισμικών GIS
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα για εργασία και Σ/Κ εάν και εφόσον χρειαστεί
  • Δυνατότητα μετακινήσεων

Επιθυμητά Προσόντα

  • Εμπειρία στη συγγραφή και διαχείριση αναπτυξιακών συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων
  • Οργανωτικές ικανότητες, μεθοδικότητα, υπευθυνότητα και ικανότητα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού
  • Άριστη ικανότητα προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Διάθεση για εργασία
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν αναλυτικό το βιογραφικό τους συνοδευόμενο από το Portofolio τους.