Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/08/2021

Πωλητές σε Events

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία μας εκπροσωπεί μεγάλες εταιρίες και οργανισμούς διοργανώνοντας sales promotion events.

Το επόμενο διάστημα ξεκινάμε συνεργασία σε νέο χώρο και αναζητούμε 5 νέους συνεργάτες.

Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Άμεση επικοινωνία με καταναλωτές και διαφήμιση του brand
  • Επίλυση αποριών καταναλωτικού κοινού
  • Προώθηση πωλήσεων
  • Εργασία σε μικρές ομάδες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα, συνεργασία
  • Όρεξη για μάθηση
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις / promotion θα εκτιμηθεί θετικά
  • Άμεσα διαθέσιμος / -η

Παροχές

Παρέχουμε ατομικό business coaching, ελκυστικό σύστημα αμοιβών και bonus επίτευξης στόχων σε ένα σύγχρονο και νεανικό περιβάλλον που ενθαρρύνει τη δημιουργία ευκαιριών καριέρας στο χώρο των πωλήσεων.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό κάνοντας αίτηση έως 26/09. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.