Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Πωλητές για Events

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η εταιρία μας εκπροσωπεί μεγάλες εταιρίες και οργανισμούς διοργανώνοντας sales promotion events σε εμπορικά κέντρα, πολυκαταστήματα κ.ά.

Το επόμενο διάστημα επεκτεινόμαστε σε νέο χώρο και αναζητούμε γι' αυτό 3 νέους συνεργάτες.

Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Άμεση επικοινωνία με καταναλωτές και διαφήμιση του brand
  • Επίλυση αποριών καταναλωτικού κοινού
  • Προώθηση πωλήσεων
  • Εργασία σε μικρές ομάδες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα, συνεργασία
  • Όρεξη για μάθηση
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις / promotion θα εκτιμηθεί θετικά
  • Άμεσα διαθέσιμος / -η

Παροχές

Παρέχουμε ατομικό business coaching, ελκυστικό σύστημα αμοιβών και bonus επίτευξης στόχων σε ένα σύγχρονο και νεανικό περιβάλλον που ενθαρρύνει τη δημιουργία ευκαιριών καριέρας στο χώρο των πωλήσεων.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό έως 22/11. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.