Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/12/2021

Πωλητής - Πωλήτρια σε κατάστημα ρούχων UNITY

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη FACTORY OUTLET ΑΕΡΔΡΟΜΙΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται έμπειρος/η Πωλητής/Πωλήτρια σε κατάστημα ρούχων στο Factory Outlet Αεροδρομίου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Εργασίες για την καθημερινή εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος, εξυπηρέτηση πελατών
  • Διεκπεραίωση εργασιών που αφορούν το κατάστημα π.χ. καταγραφή προϊόντων που υπάρχουν στο κατάστημα, διαλογή τους και τακτοποίηση στα αντίστοιχα ράφια και στους χώρους αποθήκευσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικότητα, ταχύτητα, προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία
  • Γνώση της ελληνικής & αγγλικής γλώσσας
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Πλήρης απασχόληση