Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2022

Υπάλληλος Εσωτερικών & Εξωτερικών Εργασιών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των ακινήτων για οικονομικά και νομικά θέματα ζητεί υπάλληλο για εξωτερικές & εσωτερικές εργασίες, με μερική απασχόληση, τις πρωινές ώρες 09.00 π.μ. - 14.00 μ.μ.

Περιγραφή θέσης:

Ο υποψήφιος θα αναλάβει τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τα τμήματα της εταιρίας για τη διεκπεραίωση εξωτερικών και εσωτερικών εργασιών
  • Επιστασία των ακινήτων που διαχειρίζεται η εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα

Αναζητούμε μια δυναμική προσωπικότητα με υψηλό αίσθημα επαγγελματισμού και:

  • Πτυχίο Ανωτέρας Εκπαίδευσης (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Απαραίτητη η κατοχή δικύκλου μικρού κυβισμού
  • Iκανότητα οργάνωσης, επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Αρκετά καλή γνώση υπολογιστών
  • Η καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας θα εκτιμηθεί θετικά
  • Ικανότητα προγραμματισμού και διαχείρισης χρόνου
  • Εμπιστευτικότητα

Παροχές

Τι προσφέρει η εταιρία:

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας