Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/06/2023

Υπάλληλος Προμηθειών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Γ. Σαμαράς ΑΒΕΕ, με πολύχρονη παρουσία στον κλάδο των συστημάτων ιατρικών αερίων, έχοντας διεθνώς ανεπτυγμένο δίκτυο διανομής σε πάνω από 85 χώρες, αναζητά Υπάλληλο Προμηθειών για τις κεντρικές τις εγκαταστάσεις στη Θέρμη, Θεσσαλονίκη.

Κύριες επαγγελματικές εργασίες/καθήκοντα :

  • Παραγγελία αναλώσιμων α΄υλών και υλικών συσκευασίας
  • Συνεχής παρακολούθηση της εξέλιξης και κλεισίματος της παραγγελίας
  • Παρακολούθηση απαιτήσεων των τμημάτων Παραγωγής και Πωλήσεων
  • Παρακολούθηση αποθέματος
  • Διαχείριση υφισταμένων συνεργασιών με προμηθευτές εσωτερικού και εξωτερικού
  • Καταχώρηση παραστατικών στο σύστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση χρήσης ERP ( γνώση Softone θα εκτιμηθεί)
  • Καλή γνώση Microsoft Office
  • Καλή γνώση χρήσης PDA
  • Γνώση αγγλικών τόσο σε προφορικό όσο και σε γραπτό λόγο
  • Τήρηση κανόνων ISO
Ιδιαίτερα Χαρακτηριστικά :

Άριστες οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα, ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια. Επικοινωνιακός και συνεπής.

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ομαδικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση